SEO Çalışması

SEO Çalışması

Özel İçerik Desteği: Web sayfanız içerik açısından eksikse mutlaka bu eksiği kalıcı seo çalışmasına başlamadan önce özel editörlerimiz aracılığı ile sizin web sayfanıza ve hedef kitlenize uygun içerikler oluşturarak gideriyoruz. Çünkü içi boş, kullanıclara fayda sağlamayan bir web sayfasını arama motorlarında yükseltmek ve ilk sayfaya getirmek kalıcı olmayacaktır. Özel seo çalışmalarımızı bunu bilerek yürütüyoruz.

Site içi optimizasyon: Unutmayın SEO site içerisinde başlar. Biz bunun farkındayız, ilk olarak web sayfanızı inceliyoruz ve uygun görürsek web sayfanızı arama motorlarının günümüz kurallarına göre optimizasyonunu sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz özel site içi optimizasyonu çalışması sonrası kullanıclar ve arama motorları web sayfanıza ve içeriklerinize daha kolay ulaşabilir hale geliyor böylelikle seo çalışmasının önemli ve ilk adımlarından birini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Sosyal Medya Desteği: Google’da ve diğer arama motorlarında yükselmek geçmiş yıllara istinaden çok daha zor. Çünkü Google ve diğer popüler arama motorları özel algoritmalarını manipüle olmamak için sürekli değiştiriyor. Yapılan değişikler sonucu özellikle sosyal medya paylaşımları web sayfanızın yükselmesi konusunda çok önemli bir konuma sahip. Yürütmüş olduğumuz kaliteli seo çalışmasıdahilinde web sayfalarınızın marka değerini arttırmak, popüler olmasını sağlamak ve arama motorları bazında sosyal sinyallerini arttırmak için popüler sosyal medya mecralarında paylaşımlar yapıyoruz.

 

Yüksek Kaliteli Backlink Desteği: Belki de verdiğimiz kalıcı seo çalışması hizmeti kapsamında en değer verdiğimiz ve Google’da yükselmeniz, ilk sayfaya gelmeniz için en önemli kriter kesinlikle web sayfalarınızın ilgili mecralardan edindiği backlinkler olacaktır. Dürüst olmalıyız ki backlink olmadan kesinlikle rekabetli anahtar kelimelerinizde yükselmeniz pekte mümkün değildir. Bizim yürüttüğümüz kaliteli seo çalışmaları dahilinde en değer verdiğimiz konu kesinlike site dışı optimizasyonun vaz geçilmezi olan referans bağlantılar yani backlinklerdir. Biz web sayfanızla ilgili özel mecralardan kalıcı ve kaliteli backlink edinmenizi sağlıyoruz. Kesinlikle temin ettiğimiz bağlantılar ve link inşaası için kurmuş olduğumuz özel backlink ağı kalıcı, kaliteli ve geri dönüşümü yüksek olan bağlantılardan oluşur. Site dışı optimizasyon kapsamında ağırlıklı olarak Türkiye’nin başta gelen haber siteleri ve otoriter blog sayfalarını tercih ediyoruz. Ayrıca daha önceden web sayfanıza gelen ve size zarar verme potansiyeli olan backlinkleri özel araçlarımız ile analiz ediyor ve temizliyoruz. Böylelikle sadece kaliteli ve otoriter sayfalardan gelen bağlantılara sahip oluyorsunuz.